להקת רקדניות ברזילאיות לטיניות AnnasDance

התלבושות

ההופעות המיוחדות במינן שמעלות להקת הרקדניות Annas dance כוללות תלבושות מרהיבות ומדהימות ביופיין.
חגיגה אמיתית של צבעים ואלמנטים יצירתיים שעוד לא ראיתם בשום מקום אחר!

כל אותן תלבושות מהממות מעוצבות במיוחד עבור בנות הלהקה על ידי פרנקלין טברס.
מאחורי הליין הייחודי "Frankestillo" עומד המעצב פרנקלין טברס, שגם הוא רקדן במקור – אך אהבתו וכישרונו הגדולים התפתחו בתחום העיצוב: פרנקלין עיצב תלבושות ובגדי במה במקומות רבים ברחבי העולם ובשיתוף פעולה עם להקות וחברות שונות ומגוונות.
לישראל הגיע ב-2005, התאהב בתל אביב והחליט להישאר וליצור כאן: כך קם לאחרונה המותג פראנקסטילו לעיצוב של בגדים ותלבושות במה למגוון של אירועים והופעות.
פראנקלין טברס עיצב בגדים ותלבושות בסגנון הייחודי והיצירתי האופייני לו במסגרת אירועים שונים בישראל, בין היתר במצעד הגאווה 2009 בתל אביב.
פראנקלין טברס, עם כישרונו הרב והאיכויות הנדירות של עבודתו יוצר לבנות הלהקה את כל התלבושות, בגדים, ואביזרים הססגוניים והיפהפיים אותם הן לובשות בהופעות – שהופכים אותן משואו מדהים לאטרקציה של ממש.

בנוסף על תלבושות הסמבה המעוצבות על ידי פרנקלין ללהקה מגוון עשיר של תלבושות למגוון הופעות ואירועים שונים, רקדניות הלהקה תמיד מופיעות בלבוש מתוקתק ומתאים החל מהבגד המותאם למופע ולאירוע וכולל סטיילינג מושלם עם תכשיטים מעוצבים מותאמים הכוללים, צמידים שרשראות מעוצבות ואקססוריז , כובעים ואף משקפי שמש להופעות במה באירועי הקיץ.

רקדניות ברזילאיות - ריקודי שורות
רקדניות ברזילאיות - תלבושות מקוריות
רקדניות סמבה ברזילאיות - תלבושות סמבה קרנבל ריו דה ז'ניירו

צרו
קשר

לפגישת היכרות והצעת מחיר