להקת רקדניות ברזילאיות לטיניות AnnasDance

רקדניות לאירועים

Annas dance

להקת רקדניות ברזילאיות שתהפוך את האירוע שלכם לקרנבל

בניית כוריאוגרפיה ומופעים

מופעי חתן כלה / מופע מיוחד לילדת בת מצווה. כוריאוגרפיות למופעי במה ללהקת רקדניות מקצועיות

רקדני
קפוארה

מופע קפואירה עוצר נשימה ובלתי נשכח ע״י רקדני קפואירה ברזילאיים מקצועיים.

מתופפים
נגני בטוקדה

הרכב מתופפים ברזיאליים המלווים את הארוע. המתופפים רוקדים עם הקהל ומשתלבים איתו והופכים לחלק בלתי נפרד מהמסיבה.

רקדניות
ברזילאיות ולטיניות

להקת רקדניות ברזילאיות ולטיניות. הרקדניות מגיעות בלבוש ברזילאי מקורי ובמשך המופע מחליפות תלבושות. מרקידות את הקהל ומביאות אווירה של קרנבל למסיבה.

רקדניות לאירועים

להקת רקדניות לאירועים - AnnasDanceלהקת רקדניות לאירועים שתהפוך את האירוע שלכם לקרנבל

להקת הרקדניות AnnasDance תהפוך כל אירוע לייחודי ובלתי נשכח, הלהקה הינה להקת רקדניות מקצועית הכוללת רקדניות ברזילאיות וישראליות מנוהלת על ידי אנהסליה דה סילבה, רקדנית וכוריאוגרפית מברזיל, אנהסליה והלהקה מביאות עמן אנרגיה ושמחת חיים ברזילאית בלתי נשכחת. רפרטואר הלהקה כולל מופעים אוטנטיים ברזילאיים ולטיניים סוחפים וצבעוניים, הופעות שפשוט אי אפשר להישאר אדיש אליהן.

בכל תכנון של אירוע עולה השאלה – איך ליצור אירוע שיבלוט, לא יישכח וכמובן שיהיה מהנה?

הופעות ומופעי הלהקה שלנו של רקדניות לאירועים – Anna dance עונות על כל הדרישות הללו ומתעלות עליהם ברמות שלא תיארתם לעצמכם – הקסם והאנרגטיות הסוחפת של להקת רקדניות לאירועים Annas Dance ילהיבו את קהל האורחים שלכם וימשכו אותו לתוך האווירה המדהימה שנוצרת סביב המופע.

בין אם מדובר בחתונה, בר/בת מצווה, ימי הולדת, אירועי חברה ועוד, הופעה של רקדניות לאירועים תמיד יהיו מוקד משיכה שיעורר ויעודד את הקהל לקחת חלק בשמחה:

הלהקה, המורכבת מארבע בנות מקצועיות ומנוסות, מעלה הופעת ריקוד ברמה שעוד לא ראיתם: מגוון עצום של ריקודים וסגנונות, מריקודים קלאסיים מרהיבים, ועד להיפ הופ קופצני ומדליק – כל זאת יחד עם תלבושות מדהימות המעוצבות במיוחד לשם הופעות אלו.

לפני כל אירוע תיפגשו עם מנהלת להקת הרקדניות לייעוץ ואפיון של האירוע, על מנת להתאים אליו את סגנון ההופעה: הלהקה מציעה מבחר גדול של הופעות ואפשרויות שיתאימו לכל סוג אירוע, ויקפיצו אותו, יחד עם האורחים – הכי גבוה שאפשר.

רקדניות ברזילאיות - ריקודי שורות Axe Bahia
להקת רקדניות ברזילאית - כרמן מירנדה
רקדניות סמבה ברזילאיות - תלבושות סמבה קרנבל ריו דה ז'ניירו

צרו
קשר

לפגישת היכרות והצעת מחיר