להקת רקדניות ברזילאיות לטיניות AnnasDance

רקדניות ברזילאיות

Annas dance

להקת רקדניות ברזילאיות שתהפוך את האירוע שלכם לקרנבל

בניית כוריאוגרפיה ומופעים

מופעי חתן כלה / מופע מיוחד לילדת בת מצווה. כוריאוגרפיות למופעי במה ללהקת רקדניות מקצועיות

רקדני
קפוארה

מופע קפואירה עוצר נשימה ובלתי נשכח ע״י רקדני קפואירה ברזילאיים מקצועיים.

מתופפים
נגני בטוקדה

הרכב מתופפים ברזיאליים המלווים את הארוע. המתופפים רוקדים עם הקהל ומשתלבים איתו והופכים לחלק בלתי נפרד מהמסיבה.

רקדניות ברזילאיות ולטיניות

רקדניות
ברזילאיות ולטיניות

להקת רקדניות ברזילאיות ולטיניות. הרקדניות מגיעות בלבוש ברזילאי מקורי ובמשך המופע מחליפות תלבושות. מרקידות את הקהל ומביאות אווירה של קרנבל למסיבה.

רקדניות ברזילאיות

רקדנית ברזילאית – Annasdance

להקת רקדניות ברזילאיות שתהפוך את האירוע שלכם לקרנבל

אנהסליה דה סילבה - רקדנית ברזילאיתלהקת הרקדניות Annasdance תהפוך כל אירוע לייחודי ובלתי נשכח, הלהקה הינה להקת רקדניות מקצועית הכוללת רקדניות ברזילאיות וישראליות מנוהלת על ידי אנהסליה דה סילבה, רקדנית וכוריאוגרפית מברזיל, אנה סליה והלהקה מביאות עמן אנרגיה ושמחת חיים ברזילאית בלתי נשכחת. רפרטואר הלהקה כולל מופעים אוטנטיים ברזילאיים ולטיניים סוחפים וצבעוניים, הופעות שפשוט אי אפשר להישאר אדיש אליהן.

התלבושות של הלהקה מרהיבות ומושקעות במיוחד ולכל מופע ריקוד אנו מתאימות את התלבושת הייחודית המתאימה עבורו בין אם ביקיני נוצץ מעוטר בנוצות מרהיבות במופע סמבה אוטנטי ועד שמלות וחצאיות קלאסיות אשר עוצבו במיוחד על ידי מעצבי תלבושות ברזילאיים.

ההופעה של הלהקה ססגונית ייחודית וסוחפת. אנו מופיעים באירועים פרטיים ועסקיים החל מחתונות, בר מצווה, בת מצווה, ימי הולדת ועד מופעי במה ופסטיבלים כמו מופע ברזיל זה כאן, חלום ברזילאי, ופסטיבלים מפורסמים כגון קונגרס הסלסה הישראלי, קונגרס הסלסה בקפריסין, קונגרס הסלסה במוסקבה ובסיביר.

אנהסליה דה סילבה, הופיעה שנים רבות כרקדנית ראשית וכוריאוגרפית של להקת קוקולוקו, שהיתה הלהקה הברזילאית הראשונה והגדולה שהיתה בישראל. אנהסליה נחשבת לדמות מוכרת בעולם הריקודים הלטיניים ומוזמנת על בסיס קבוע להופיע בפסטיבלים היוקרתיים והנחשבים בעולם (קונגרס הסלסה באוקראינה, קונגרס הסלסה במוסקבה, קונגרס הסלסה בקפריסין)

רקדניות ברזילאיות - ריקודי שורות Axe Bahia
להקת רקדניות ברזילאית - כרמן מירנדה
רקדניות סמבה ברזילאיות - תלבושות סמבה קרנבל ריו דה ז'ניירו

גלריית תמונות

ארועים פרטיים ועסקיים

צרו
קשר

לפגישת היכרות והצעת מחיר