• להקת רקדניות ברזילאיות ANNASDANCE BRAZIL SHOW

להקת רקדניות ברזילאיות

Annas dance

להקת רקדניות ברזילאיות אותנטיות מברזיל שתהפוך את האירוע שלכם לקרנבל

רקדניות ברזילאיות אנסדאנס להקה ברזילאית

רקדניות ברזילאיות אותנטיות

להקת רקדניות ברזילאיות מברזיל. הרקדניות מגיעות בלבוש ברזילאי מקורי ובמשך המופע מחליפות תלבושות. מרקידות את הקהל ומביאות אווירה של קרנבל למסיבה.

רקדניות ברזילאיות לחתונות

רקדניות ברזילאיות לחתונה

הרקדניות הברזילאיות והלטיניות שלנו יהפכו את החתונה שלכם לחתונה צבעונית ואנרגטית במיוחד!

כניסת בר מצווה עם רקדניות ברזילאיות לבר מצווה של אנסדאנס - להקה ברזילאית לאירועים

רקדניות ברזילאיות לבר-מצווה

מסיבת בר מצווה מלהיבה ומקפיצה על להקה ברזילאיות שכל הכיתה תדבר עליה…

רקדניות ברזילאיות

רקדנית ברזילאית – Annasdance

להקת רקדניות ברזילאיות שתהפוך את האירוע שלכם לקרנבל

אנהסליה דה סילבה - רקדנית ברזילאית להקת הרקדניות Annasdance תהפוך כל אירוע לייחודי ובלתי נשכח, הלהקה הינה להקת רקדניות מקצועית הכוללת רקדניות ברזילאיות וישראליות מנוהלת על ידי אנהסליה דה סילבה, רקדנית וכוריאוגרפית מברזיל, אנה סליה והלהקה מביאות עמן אנרגיה ושמחת חיים ברזילאית בלתי נשכחת. רפרטואר הלהקה כולל מופעים אוטנטיים ברזילאיים ולטיניים סוחפים וצבעוניים, הופעות שפשוט אי אפשר להישאר אדיש אליהן.

התלבושות של הלהקה מרהיבות ומושקעות במיוחד ולכל מופע ריקוד אנו מתאימות את התלבושת הייחודית המתאימה עבורו בין אם ביקיני נוצץ מעוטר בנוצות מרהיבות במופע סמבה אוטנטי ועד שמלות וחצאיות קלאסיות אשר עוצבו במיוחד על ידי מעצבי תלבושות ברזילאיים.

ההופעה של הלהקה ססגונית ייחודית וסוחפת. אנו מופיעים באירועים פרטיים ועסקיים החל מחתונות, בר מצווה, בת מצווה, ימי הולדת ועד מופעי במה ופסטיבלים כמו מופע ברזיל זה כאן, חלום ברזילאי, ופסטיבלים מפורסמים כגון קונגרס הסלסה הישראלי, קונגרס הסלסה בקפריסין, קונגרס הסלסה במוסקבה ובסיביר.

אנהסליה דה סילבה, הופיעה שנים רבות כרקדנית ראשית וכוריאוגרפית של להקת קוקולוקו, שהיתה הלהקה הברזילאית הראשונה והגדולה שהיתה בישראל. אנהסליה נחשבת לדמות מוכרת בעולם הריקודים הלטיניים ומוזמנת על בסיס קבוע להופיע בפסטיבלים היוקרתיים והנחשבים בעולם (קונגרס הסלסה באוקראינה, קונגרס הסלסה במוסקבה, קונגרס הסלסה בקפריסין)

רקדניות ברזילאיות - ריקודי שורות Axe Bahia
להקת רקדניות ברזילאית - כרמן מירנדה
רקדניות סמבה ברזילאיות - תלבושות סמבה קרנבל ריו דה ז'ניירו

גלריית תמונות

ארועים פרטיים ועסקיים

צרו
קשר

לפגישת היכרות והצעת מחיר

    Call Now Button דילוג לתוכן