להקת רקדניות ברזילאיות לטיניות AnnasDance

מופע בטוקדה ברזילאי

Annas dance

להקה ברזילאית שתהפוך את האירוע שלכם לקרנבל

בניית כוריאוגרפיה ומופעים

מופעי חתן כלה / מופע מיוחד לילדת בת מצווה. כוריאוגרפיות למופעי במה ללהקת רקדניות מקצועיות

רקדני
קפוארה

מופע קפואירה עוצר נשימה ובלתי נשכח ע״י רקדני קפואירה ברזילאיים מקצועיים.

מתופפים
נגני בטוקדה

הרכב מתופפים ברזיאליים המלווים את הארוע. המתופפים רוקדים עם הקהל ומשתלבים איתו והופכים לחלק בלתי נפרד מהמסיבה.

רקדניות
ברזילאיות 

להקת רקדניות ברזילאיות ולטיניות. הרקדניות מגיעות בלבוש ברזילאי מקורי ובמשך המופע מחליפות תלבושות. מרקידות את הקהל ומביאות אווירה של קרנבל למסיבה.

מופע בטוקדה ברזילאי

להקת כלי הקשה ברזילאית שתהפוך את האירוע שלכם לקרנבל

להקת מתופפים ברזילאים של אנסדאנס – נגני כלי הקשה ברזילאים אוטנטיים

מופע בטוקדה סוחף ומקפיץ במיוחד מתאים לכל סוגי האירועים, החל מחתונות, אירועים פרטיים, מסיבות, אירועים עסקיים, תהלוכות רחוב, ימי כיף ואירועי קידום מכירות.
המתופפים בלהקת בטוקדה אנס דאנס, הינם מתופפים מקצועיים ואנרגטיים אשר הופיעו על כל הבמות בארץ ובעולם, הבטוקדה מנגנת במגוון מקצבי סמבה קצבית וסוחפת, סמבה רגאיי, פאנקי ברזילאי ושילוב קצב מזרחי. באירועים בארץ הבטוקדה מנגנת LIVE וגם בליווי של התקליטן באירוע.

פריצות בטוקדה בחתונות

הבטוקדה הינה אטרקציה חדישה ומלהיבה בחתונות , לרוב בחתונות תהיה פריצה אחת או שתיים, אפשרות לפריצה ראשונה מיד לאחר שבירת הכוס, הבטוקדה פורצת בניגון קצבי שמח ומקפיץ ומלווה את החתן והכלה הטריים מטקס החופה אל רחבת הריקודים.
אפשרות נוספת לפריצה של הבטוקדה היא כניסה מרשימה בקצב הסמבה! לפתיחת רחבת הריקודים באירוע. להקת הבטוקדה מלווה הזוג לרחבת הריקודים באווירת קרנבל ברזילאי.
אפשרות נוספת היא פריצה של הבטוקדה במסיבת הריקודים בשלב מאוחר יותר באירוע אחרי הגשת הקינוחים, מסיבת קרנבל ברזילאי עם נגני בטוקדה בליווי רקדניות ברזילאיות לשדרוג המסיבה באנרגיות היישר מהקרנבל בריו דה ז'ניירו.

בטוקדה באירועים

מופע בטוקדה באירועים עסקיים יכולים להופיע במגוון שלבים שונים במהלך האירוע, החל מקבלת פנים בקצב הסמבה בליווי רקדני קפוארה והרכב רקדניות ברזילאיות. להקת הבטוקדה מנגנת מוסיקה חיה עם אפשרות של ליווי התקליטן. נגני בטוקדה כאטרקציה מרכזית במסיבת הריקודים, או כמופע על הבמה המרכזית בליווי רקדנים ורקדניות ברזילאיות ורקדני קפוארה.

הרכב להקת בטוקדה כולל מספר נגנים בתפקידים שונים:

המנצח – מנצח הבטוקדה הוא הנגן המוביל אשר מוביל את הקצב והוא מנגן על תוף שנקרא "חיפיניקי" (Ripinique) תוף בעל צליל חזק ובולט ולרוב גם משרוקית.
נגני קאיישה – תוף קיישה הינו תוף ייחודי לבטוקדה בדומה לתוף סנייר הוא מפיק צליל מתכתי ולרוב יהיו לפחות 2 נגני קאיישה בלהקה.
נגני סורדו – תוף הסורדו הינו תוף בס גדול ותפקידם לשמור על הקצב לרוב יהיו זוג נגני סורדו, סורדו 1 וסורדו 2 בעלי קוטר שונה וטון ייחודי המשלימים אחד את השני.
כלי הקשה נוספים כאשר בבטוקדה יש מעל 5 נגנים הם: שוקליו, טמבורין ואגוגו. כלי ההקשה הללו מעשירים את ההרמוניה בצלילים הייחודיים שלהם, ככל שהרכב הבטוקדה יהיה גדול יותר כך המנגנינה תהיה עשירה, מגוונת וסוחפת יותר.

להזמנת מופע בטוקדה המלהיב והסוחף ביותר בישראל צרו קשר

גלריית תמונות

ארועים פרטיים ועסקיים

צרו
קשר

לפגישת היכרות והצעת מחיר