אודות Annas Dance

ההופעות המיוחדות במינן שמעלות להקת הרקדניות Annas dance כוללות תלבושות מרהיבות ומדהימות ביופיין.
חגיגה אמיתית של צבעים ואלמנטים יצירתיים שעוד לא ראיתם בשום מקום אחר!


אנהסליה דה-סילבה - מנהלת וכוריאוגרפית בלהקת רקדניות ברזילאית של אנסדאנס

קצת על עצמי…

אנהסליה דה-סילבה, רקדנית וכוריאוגרפית, מייסדת להקת Annas dance. נולדתי בנטאל (Natal) המצויה בצפון ברזיל. בגיל 10 ביליתי בשיעור הריקוד הראשון שלי ומאותו הרגע לא רציתי להפסיק לרקוד.

למדתי ריקודי ג'אז, סמבה, פולקלור ברזילאי ובלט, בכל אחד מסוגי הריקודים הללו התמחתי כבר בגילי הצעיר, וכל תנועה בכל אחד מסוגי הריקוד פשוט הקסימו אותי.

בגיל 15 זכיתי להצטרף ללהקת "מאנדיי גרופ" המפורסמת, להקת מאנדיי גרופ מבצעים ריקודי פולקלור ברזיליאים ברמה הגבוהה בעולם.

בגיל 21 קיבלתי את ההזמנה ששינתה את חיי – הוזמנתי להופיע בלהקת "קוקו לוקו" כרקדנית ובהמשך אף ככוריאוגרפית של הלהקה. להקת קוקו לוקו היא להקה ברזילאית הקיימת כבר יותר מ- 18 שנים. ליין הריקודים בלהקה מתבסס על ריקודים לטיניים. ומאחר ולהקת קוקו לוקו מצוייה פה, בישראל, עליתי מברזיל לישראל. 14 שנים רקדתי בלהקת קוקו לוקו ותוך כדי לימדתי ריקודים שונים בסטודיו.

את הלהקה שלי, אנה דאנס הקמתי מתוך הכמיהה להוסיף ולהופיע בסגנונות נוספים מעבר לסגנון הלטיני הטהור.

כיום, סגנונות הריקוד שלהקת הרקדניות אנה דאנס שלנו מציעה, הן סגנונות ייחודיים ומיוחדים, אי אפשר למצוא את זה בשום מקום אחר בארץ ואולי אפילו בעולם. השאיפה שלי היא להדהים, לחדש ולהפוך כל אירוע שבו להקתנו מופיעה בו, לאירוע מרגש ובלתי נשכח.

אנס דאנס – להקה ברזילאית

רקדניות אנסדאנס - להקת רקדניות ברזילאית של אנהסליה דה-סילבה להקת הרקדניות של אנהסליה כוללת רקדניות בעלות ניסיון רב בלהפוך כל אירוע וכל מופע לייחודי ובלתי נשכח.

אנו מבצעות סוגים רבים של ריקודים כאשר בכל הריקודים ניתן לחוש את השלמות שבתנועת הריקוד הברזילאית בין רפרטואר הריקודים שלנו ניתן למצוא: את ריקוד הסמבה הברזילאי המפורסם, ריקודי שורות ברזילאיים, למבדה, פוהו, סלסה וכמובן גם ריקודים קלאסיים, היפ הופ, ריקודי בטן, ריקודי סמבה, ריקודי סלסה, ג'אז מודרני ליידיס דאנס ועוד. כל הופעה שאנו מבצעות היא הופעה מדהימה ומיוחדת, הופעות שפשוט אי אפשר להישאר אדיש אליהן. התלבושות שלנו מושקעות ומרהיבות ואנו מחליפות בין התלבושות במהלך ההופעה שוב ושוב, כך שההופעות שלנו ססגוניות יחודיות ומיוחדות. אנו מופיעות באירועים כגון בר מצווה, חתונה, ימי הולדת ואירועים חברתיים. באירועים שכאלו אנו מציעות גם שירותי מייצגיות לאירועים, דבר שיהפוך כל אירוע לייחודי ומרהיב.

שילוב הריקודים המקוריים, הכוריאוגרפיה המקורית, הניסיון והיכולת של כל אחת מאיתנו, יהפכו כל אירוע לאירוע מדהים ובלתי נשכח.

אשמח להפגש אתכם לפגישה הכרות ללא התחייבות,

אנהסליה דה סילבה ולהקת הרקדניות הברזילאיות Annas Dance

רקדניות ברזילאיות - ריקודי שורות Axe Bahia
להקת רקדניות ברזילאית - כרמן מירנדה
רקדניות סמבה ברזילאיות - תלבושות סמבה קרנבל ריו דה ז'ניירו